2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Jarocin
Dodane 29 lutego 2024

Mechanik maszyn produkcyjnych-utrzymanie ruchu

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Gotszlik sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko mechanika maszyn spożywczych

Zakres obowiązków:

  • naprawy bieżące, przeglądy okresowe i remonty parku maszyn spożywczych

  • analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących przyczynę źródłową problemu

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie

  • możliwość zatrudnienia osoby na emeryturze lub rencie

Oferujemy:

·      stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

·       atrakcyjne wynagrodzenie,

·       możliwość poszerzania swoich kwalifikacji,

·       ubezpieczenia grupowe,

·  możliwość zakwaterowania

· szkolenie z zakresu obsługi poszczególnych maszyn

· szkolenie stanowiskowe z naprawy poszczególnych maszyn

Wszystkie warunki zatrudnienia omawiane będą na rozmowach kwalifikacyjnych

CV proszę przesyłać poprzez olx.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GOTSZLIK Sp. z o. o. moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji".

Dodatkowo:

Abyśmy mogli zachować CV kandydata w naszej bazie i wykorzystać w kolejnych procesach rekrutacyjnych, należy umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez GOTSZLIK Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy". W każdym czasie kandydat może cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem email.

Informujemy, że Administratorem danych jest GOTSZLIK Sp. z o.o. z siedzibą w Jarocinie przy ul. Glinki 27A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 572532879