Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 01 grudnia 2021

Mechanik maszyn produkcyjnych

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

EcoWipes jest jednym z czołowych producentów

wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie. Produkujemy patyczki kosmetyczne, płatki, chusteczki higieniczne i dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy znani z produkcji wyrobów ekologicznych i innowacyjnych.

Obecnie prowadzimy rekrutację do naszego Działu Utrzymania Ruchu.

miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • instalacje, demontaż oraz naprawy maszyn i urządzeń
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy oraz zasad BHP

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – mile widziane profile: Mechanik, Elektryk lub Elektromechanik
  • sprawnie posługiwanie się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie atutem
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz odpowiedzialność
  • uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość korzystania z firmowego transportu (Płock, Płońsk, Nasielsk i inne miejscowości)
  • szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonego Specjalisty
  • realne możliwości szkolenia i awansu
  • doskonale wyposażone stanowisko pracy oraz warsztat
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • pakiet socjalny (bony, paczki, świadczenia)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 636992442