1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Koszalin

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 01 lutego 2021

Mechanik maszyn i urządzeń

  • 5 260 - 5 265 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Koszalin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Resaco Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją worków foliowych, a nasza siedziba znajduje się przy ul. Cegielskiego 5 na Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem i w celu wzmocnienia zespołu naszego zakładu poszukujemy mechanika maszyn i urządzeń.

Początek kariery w naszej firmie:

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy, kolejna umowa na 12 miesięcy
  • Wynagrodzenie: podstawowe wynagrodzenie na tym stanowisku to 3800,00 zł na rękę. Dodatkowo otrzymujesz benefity w postaci prywatnej opieki medycznej
  • Praca zmianowa 6-14 ,14-22, 22-6
  • Posiadamy prosty system szkoleń oraz przejrzyste ścieżki kariery w naszej firmie, które wskażą Ci drogę po awans
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobycia nowego doświadczenia
  • Atrakcyjna praca w zespole współpracowników o dużej wiedzy i doświadczeniu
  • płatne dyżury w sobotę oraz niedzielę i święta

A po okresie próbnym..

  • Dostajesz podwyżkę
  • Zostajesz objęty systemem premiowania

Co będzie należało do Twoich zadań?

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie sprawności technicznej urządzeń produkcyjnych na powierzonej zmianie w celu realizacji planu produkcyjnego
  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń oraz przeglądów zgodnie z planem przeglądów
  • zapewnienie porządku w miejscu pracy i dbałość o powierzone mienie
  • zaopatrywanie warsztatu w części zamienne oraz inne materiały pomocnicze

Mamy też trochę wymagań, co do Twojej osoby:

  • posiadanie wiedza z zakresu mechaniki, mechatroniki, automatyki
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w pracy związanej z wykonywaniem napraw maszyn i urządzeń
  • mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych w branży przetwarzania tworzyw sztucznych

Wszystkich zainteresowanych proszę o wysyłanie CV na maila bądź przez portal OLX.

Bardzo proszę w CV zawrzeć klauzulę

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

* Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID: 637167025Zgłoś