2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Barlinek
Dodane 22 kwietnia 2024

Mechanik/ Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

6 710 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Barlinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Pracodawca: HaCon Sp. z o.o. w Barlinku

Stanowisko: Dział Utrzymania Ruchu zatrudni Mechaników i Elektryków

Obowiązki:

  • Wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i remontów maszyn oraz oprzyrządowania zgodnie z harmonogramem,

  • Wykonywanie prac mechanicznych i elektrycznych remontowanych maszyn,

  • Prowadzenie dokumentacji interwencji na maszynach,

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii w zakresie mechaniki,

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne dla remontowanych maszyn,

  • Bieżące konserwacje urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych na terenie Zakładu według planów konserwacji i przeglądów urządzeń elektrycznych.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Zaświadczenie kwalifikacyjne E i D,

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Otwartość do pracy w trybie zmianowym,

  • Umiejętność podejmowania decyzji,

  • Zdolności do pracy zespołowej oraz umiejętności pracy pod presją czasu,

  • Mile widziane: doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, uprawnienia spawalnicze MAG/TIG

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Przejrzysty system wynagradzania,

  • Świadczenia dla pracowników – m.in. dodatki do wypoczynku, na święta,

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji – kursy i szkolenia finansowane przez pracodawcę,

  • Wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia,

  • Innowacyjne rozwiązania technologiczne,

  • Przyjazną atmosferę.

Klauzula zgody RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HaCon Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji

Lokalizacja

Barlinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Barlinek
ID: 775542392