1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Radziszewo
Dodane 23 czerwca 2021

Mechanik /dział techniczny

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Radziszewo, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

MECHANIK

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Podstawowe obowiązki:

  • Wykonywanie przeglądów, bieżącej konserwacji oraz drobnych napraw sprzętu mechanicznego znajdującego się w zakładzie,
  • Współpraca z firmami serwisującymi i naprawczymi przy wykonywaniu ich zadań w zakładzie,
  • Instruowanie pracowników i nadzór nad przestrzeganiem przez nich prawidłowej eksploatacji sprzętu mechanicznego,
  • Wykonywanie innych prac w zakresie konserwacji infrastruktury technicznej firmy (hale produkcyjne, biura, sklepy).

Podstawowe oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w działach utrzymania ruchu, warsztatach naprawczych, itp.,
  • Chęć rozwoju zawodowego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę w systemie jednozmianowym, w zespole pozytywnych i nastawionych na współpracę ludzi w różnym wieku,
  • Pełne przeszkolenie w zakresie specyfiki technicznej zakładu,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do karty Multisport,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Rafał

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

ID: 681373411