Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Twardogóra
Dodane 23 czerwca 2022

Mechanik - Automatyk Utrzymania Ruchu !!! DO PRZYUCZENIA !!!

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Twardogóra, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Gała Meble to dynamicznie rozwijająca się firma z branży meblowej.

Istniejąca na Rynku Pracy ponad 40 lat, posiadająca 5 zakładów produkcyjnych.

Miejsce pracy: Twardogóra, Wojska Polskiego 4

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Automatyk, Mechanik, Technik Utrzymania Ruchu - do przyuczenia

Szukamy osób chętnych do pracy i do nauki, otwartych na nowe doświadczenia, chłonnych wiedzy, umiejących pracować w grupie.

Oferta skierowana również dla doświadczonych specjalistów.

Jeśli interesuje Cię elektryka/automatyka/mechanika/pneumatyka i chcesz zdobyć doświadczenie w Utrzymaniu Ruchu to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Wymagania:

- chęci do pracy, odpowiedzialność, sumienność, samodyscyplina, zaangażowanie w prace zespołu

- mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

- mile widziana wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki, pneumatyki

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- mile widziane uprawnienia SEP E1

Zakres obowiązków:

- utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych

- dokonywanie przeglądów, remontów, modernizacji i relokacji maszyn

- analiza stanu technicznego urządzeń i ciągłe dążenie do ich poprawy

- raportowanie zdarzeń wynikłych z utrzymania ruchu oraz innych prac

- zgłaszanie potrzeb zakupu materiałów i części

- dbanie o infrastrukturę techniczną zakładu

- współpraca z mistrzami produkcji

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

- Praca w miłej atmosferze na nowo wybudowanych halach produkcyjnych

- Praca w systemie jednozmianowym (przyszłościowo możliwość uruchomienia drugiej zmiany)

- Możliwość rozwoju zawodowego w młodym lecz doświadczonym zespole

Masz dodatkowe pytania/ wątpliwości? Zadzwoń 78*******44.

ID: 764225157

Gała Meble Sp. z o.o.

Member Since listopad 2016
Ostatnio online dziś o 05:59

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?