1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanik / blacharz / lakiernik
  4. Mechanik / blacharz / lakiernik - Opolskie
  5. Mechanik / blacharz / lakiernik - Nysa
Dodane April 07, 2021

mechanik/ atrakcyjne wynagrodzenie/ praca od zaraz

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Nysa, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Posiadasz doświadczenie jako mechanik?

Szukasz pracy z konkurencyjnym wynagrodzeniem?

Liczysz na długofalową współprace i stabilne zatrudnienie?

Jeżeli odpowiedź to 3 razy tak - idealnie!

Mamy dla Ciebie pracę. Wyślij nam swoje CV!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą pracy, ZAAPLIKUJ przez formularz, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS O TREŚCI MECHANIK na numer ukryty pod przyciskiem Zadzwoń/SMS (po prawo ekranu), a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

·        zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę

·         perspektywę stabilnej i długotrwałej współpracy

·         atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

• monitorowanie i konserwacja maszyn produkcyjnych

• instalacja, serwisowanie i naprawa urządzeń produkcyjnych

• przeglądy mechaniczne maszyn i urządzeń

• współpraca z operatorami maszyn, elektrykami w zakresie identyfikowania, usuwania usterek celem zmniejszania awaryjności.

• bieżące usuwanie awarii mechanicznych maszyn i urządzeń w obrębie zmiany dla zapewnienia ciągłość produkcji.

oczekujemy

• wykształcenia: Zawodowe mechaniczne, ślusarskie/ średnie techniczne.

• doświadczenia zakresie Utrzymania Ruchu.

• uprawnień spawacza elektrycznego i gazowego, do prac na wysokościach

• znajomości dokumentacji technicznej.

• umiejętności sporządzania szkicu technicznego.

• podstawowej znajomości materiałoznawstwa.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 666708589Zgłoś