1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Rzeszów
Dodane 22 czerwca 2021

Maturzystów Studentów Osoby bezrobotne od ZARAZ

  • 3 500 - 5 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Rzeszów, Podkarpackie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma marketingowa z oddziałem w Rzeszowie poszukuje młodych i zmotywowanych osób do pracy w dziale marketingu oraz obsługi klienta. Praca polega na obsłudze oraz pozyskiwaniu nowych klientów .

Oferujemy:

szkolenia marketingowe dla osób nie posiadających doświadczenia w branży,

zapewniamy wsparcie całego zespołu dla osób początkujących oraz pracę w pozytywnej atmosferze wśród ludzi nastawionych na sukces,

satysfakcjonujące wynagrodzenia (podstawa + prowizja),

a także premie dla najlepszych pracowników.

Podstawowe wymagania to :

komunikatywność, kreatywność, a także dyspozycyjność.

Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za :

•realizację planów sprzedaży w podległym obszarze (w panelu klientów detalicznych)

•dbanie o prawidłową ekspozycję produktów i ich dostępność u obsługiwanych klientów

•rozszerzanie udziału produktów Firmy

•koordynowanie i przeprowadzanie promocyjnych akcji lokalnych

•aktywne monitorowanie rynku i działań konkurencji

•wprowadzanie nowych produktów na rynek

Od kandydatów oczekujemy:

•wysokiej motywacji, zaangażowania i determinacji w działaniu

•nastawienia na cel, systematyczności i konsekwencji w realizacji zadań

•kreatywności , dynamizmu i entuzjazmu

•samodzielności i dobrej organizacji pracy

3Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta zatrudni osoby młode oraz chętne do pracy i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

Obowiązki:

- pozyskiwanie oraz obsługa klienta

- uczestnictwo w szkoleniach/delegacjach

Wymagania:

- zaangażowanie w pracę

- chęci oraz motywacja w dążeniu do wyznaczonych celów

- kreatywność

- komunikatywność

- dyspozycyjność

- umiejętność rozmowy

- otwartość oraz pewność siebie

- nastawienie na sukces

-dobra prezencja oraz kultura osobista

- biegłe oraz umiejętne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie

Zapewniamy:

- pracę w miłej atmosferze w gronie młodych osób

- godne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

- szkolenia marketingowe

- satysfakcję z pracy oraz dobrą zabawę

WAŻNA KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV uwzględniając klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). "

Rekrutacja

Na OLX od kwiecień 2016
ID: 672974844