Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Jawor
Dodane 01 lipca 2022

Maszynista (Operator) Koparki – Kopalnia Winna Góra

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Jawor, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

MASZYNISTA (OPERATOR) KOPARKI

Miejsce pracy: JAWOR / województwo dolnośląskie

Podstawowe zadania:

  • załadunek materiału w wyrobisku na pojazdy technologiczne
  • inne prace związane z przygotowaniem dróg na wyrobisku, ramowanie skarp
  • obsługa, konserwacja i udział w naprawach koparki
  • wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego w zakresie zajmowanego stanowiska

Oczekiwania:

  • uprawnienia do obsługi koparek jednonaczyniowych kl. I
  • zdolność do pracy w różnych warunkach atmosferycznych (praca w terenie)
  • zaangażowanie, samodyscyplina i umiejętności organizacyjne, komunikatywność
  • przestrzeganie Regulaminu Pracy, przepisów BHP, P.POŻ. i ochrony środowiska
  • prawo jazdy kategorii B

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej Firmie
  • atrakcyjne - odpowiednie do umiejętności i wyników - wynagrodzenie
  • zatrudnienie w profesjonalnym zespole
  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy, narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Colas Kruszywa Sp. o.o., z siedzibą ul. Nowa 49, 62-070 Palędzie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ID: 740758108

Colas

Member Since wrzesień 2013
Ostatnio online wczoraj o 10:46
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?