Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Dęba
Dodane Dzisiaj o 12:20

Specjalista ds. marketingu i obsługi sklepu internetowego

  • 4 100 - 6 400 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Dęba, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Elastyczny czas pracy

Opis

E-Remedium Sklep Internetowy sp. z o.o. poszukuje kolejnego pracownika.

Miejsce pracy: Dęba Opoczyńska

 Wymagania niezbędne:

  • Praktyczna znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube).
  • Kreatywność

Przykładowe obowiązki:

  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi, mediami, kontrahentami (w tym nadzór nad odpowiednim wykorzystaniem materiałów marketingowych).
  • Obsługa sklepu internetowego (wsparcie oraz zastępstwo specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego).
  • Współtworzenie mediów społecznościowych marek firmy.
  • Tworzenie oraz zarządzanie kampanii Google ads oraz Facebook ads.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i wspieranie działań promocyjnych.

Wymaganie dodatkowe:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach lub kursy z zakresu marketingu
  • Znajomość branży suplementów diety oraz zdrowej żywności.
  • Mile widziana znajomość programu do obróbki graficznej.
  • Zaangażowanie oraz pomysłowość.
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4100-6400 brutto.
  • Elastyczny czas pracy + kilka razy w miesiącu możliwość pracy zdalnej
  • Wysoki stopień samodzielności
  • Umowę o pracę
  • Laptop służbowy
  • Telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego pocztą elektroniczną, pocztą lub osobiście na adres spółki:

E-Remedium

Dęba 192

26-315 Poświętne

W CV prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)" * Informujemy, iż wypełniając powyższy formularz rekrutacyjny oraz załączając swoje CV wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zawartych w przedmiotowym formularzu oraz CV, przez E-Remedium Sklep Internetowy Sp. z o. o. z siedzibą w Dębie w celu realizacji toczącego się procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L119, s.1, zwanego dalej: „RODO”, informujemy, iż: 1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest E-Remedium Sklep Internetowy Sp. z o. o. z siedzibą w Dębie, adres: Dęba 192, 26-315 Poświętne, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000835359, REGON: 386023750, NIP: 7681843624, kapitał zakładowy: 5000,00 zł (wpłacony w całości), zwana dalej „E-Remedium” 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji toczącego się procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, 3.Dostęp do Pani/Pana danych osobowych mogą posiadać podmioty działające w imieniu i na zlecenie E-Remedium, w związku z prowadzonym procesem rekrutacji, przy czym dane te nie będą przekazywane do państwa trzeciego; 4.Podanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w do celów o których mowa w pkt 2; 5.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wygaśnięcia roszczeń związanych z procesem rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. 6.Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku, gdy przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy; 7.Przysługuje Pani/Panu prawo do: wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do wygaśnięcia ewentualnych roszczeń związanych z procesem zatrudnienia; 8.W oparciu o podane dane osobowe osób, E-Remedium nie będzie podejmował zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania w rozumieniu RODO; 9.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 6 ust. 1 lit. f RODO.

ID: 763220653
User avatar

E-Remedium Sklep Internetowy

Member Since luty 2014
Ostatnio online dziś o 12:32

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?