1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Zachodniopomorskie
  6. Manager restauracji - Police
  7. Manager restauracji - Anny Jagiellonki
Dodane 21 czerwca 2021

Manager piekarnio-kawiarni Artisan

  • 5 000 - 7 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Police, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

ARTISAN - Tutaj jest zapach wypiekanego w rzemieślniczego chleba, świeżo parzonej kawy, naszych słodkości... Tu jest miejsce spotkań i chwili relaksu... Jeśli jesteś osobą energiczna, masz doświadczenie, a praca w gastronomii daje ci satysfakcję, a może szukasz możliwości rozwoju podnosząc swoje kwalifikacje, to zapraszam cię do naszego zespołu. Przyjdź i porozmawiamy przy kawie, może to spotkanie zaowocuje jakąś współpracą w przyszłości. Może jesteś w sytuacji niezbyt pewnej lub twój potencjał nie jest wykorzystany właściwie, chętnie przedstawimy ci możliwości, ścieżkę rozwoju i karierę w naszej firmie. Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia, a chciałbyś je zdobyć, chętnie się też podzielimy wiedzą i będzie nam miło współpracować z kimś, kto chce się uczyć i rozwijać z nami. W naszym zespole jest miejsce dla kucharza, cukiernika, piekarza, barmana, kelnera, pomocy kuchennej, sprzedawcy, baristy i innych pokrewnych specjalizacji.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko Manager punktu Gastronomicznego w Policach

Główne zadania:

  • Prowadzenie restauracji i punktu piekarniczego
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • Wdrażanie krótko- i długoterminowej strategii w zakresie rozwoju sieci i sprzedaży
  • Zarządzanie zespołem
  • Rekrutowanie i diagnozowanie potrzeb szkoleniowo-rozwojowych zarządzanego zespołu

Wymagania :

  • Wykształcenie minimum. średnie
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem rozproszoną siecią sprzedaży (sklepy, przedstawiciele, punkty partnerskie itp.)
  • Doświadczenie w budowaniu zmotywowanego zespołu, nastawionego na osiąganie założonych celów
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet socjalny
  • możliwości rozwoju

Jesteś zainteresowana/y? Wyślij za pośrednictwem OLX swoje CV. Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń lub napisz.

Aby móc uczestniczyć w rekrutacji niezbędne jest dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji w firmie BAGIETKA Marek Jackowski, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Aplikując tutaj lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz

się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez "BAGIETKA Marek Jackowski" w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu"

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Dawid

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

ID: 678999718