2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mościenica
Dodane 22 kwietnia 2024

Malarz monter stoisk targowych stolarz stacjonarnie

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mościenica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

NIE ODPOWIADAMY NA WIADOMOŚCI TYPU JAKA SAWKA ,PRZYJDZ POKAŻ CO POTRAFISZ A DOSTANIESZ ADEKWATNE WYNAGRODZENIE DO UMIEJĘTNOŚCI I ZAAN GARZOWANIA ,ZA TO ŻE TYLKO JESTEŚ NIE PŁACIMY

PREFERUJE KONTAKT TELEFONICZNY

72*****85

OPIS

Obowiązki

  • przygotowywanie elementów zabudowy stoiska

  • montaż stoisk targowych,

  • demontaż stoisk targowych.

Wymagania

  • dobra organizacja pracy i odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie w pracy na targach

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, własna działalność

  • atrakcyjne zarobki, zależne od kwalifikacji i doświadczenia

  • komfortowe warunki noclegowe podczas wyjazdów,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • odpowiednie zaplecze techniczne

O nas

Lokalizacja firmy: Kórnik magazyn wraz ze stolarnią

W związku z rozwojem firmy AGENCJA POLSKO-CHINSKA PRIME EXPO SP ZOO poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko montera lub pomocnika montera stoisk targowych.

Praca polega na przygotowywaniu elementów stoisk targowych głównie z płyty MDF, płyty stolarskiej i drewna (montowanie, szpachlowanie, malowanie itp.), oraz montowaniu i demontowaniu stoisk na targach (w Polsce oraz za granicą, głównie w Niemczech)

NIE ODPOWIADAMY NA WIADOMOŚCI TYPU JAKA SAWKA ,PRZYJDZ POKAŻ CO POTRAFISZ A DOSTANIESZ ADEKWATNE WYNAGRODZENIE DO UMIEJĘTNOŚCI I ZAAN GARZOWANIA

Lokalizacja

Mościenica,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mościenica
ID: 790319364