1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Wielkopolskie
  6. Farmacja - Złotów
Dodane Dzisiaj o 11:33

Magister Farmacji - Złotów

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Złotów, Wielkopolskie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujemy MAGISTRA FARMACJI na etat lub na dodatkowe godziny do apteki sieci Dr. Max w miejscowości Złotów

Obowiązki:

  • Obsługa pacjentów na najwyższym poziomie,
  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych,
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept,
  • zamawianie towaru,
  • monitorowanie stanów w magazynie aptecznym,
  • przestrzeganie standardów sieci Dr. Max.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia farmaceutycznego,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • uprzejmości, komunikatywności I łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowania w pracę,
  • otwartości, profesjonalizmu,
  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT.

Czekają na Ciebie:

  • Stabilna praca w sieci będącej liderem branży,
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym,
  • realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • prywatna opieka lekarska – LuxMed, karta Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • szkolenia zawodowe i personalne,
  • dodatki świąteczne oraz do urlopu,
  • inicjatywy wspierające ekologię
  • możliwość relokacji(dodatek mieszkaniowy) lub rekompensata kosztów dojazdów.!!

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Agnieszka

Na OLX od sierpień 2019

xxx xxx xxx

ID: 657101453