1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Wielkopolskie
  6. Farmacja - Poznań
  7. Farmacja - Stare Miasto
Dodane 17 czerwca 2021

Magister Farmacji Poznań

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Poszukujemy Magistra Farmacji na cały etat w Poznaniu.

Zakres obowiązków:

sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami

prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept

zamawianie, prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem

monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym

przestrzeganie standardów firmy Dr. Max

Oczekujemy:

wykształcenia farmaceutycznego

doświadczenia na stanowisku Magister Farmacji (min 5 lat)

umiejętności pracy w zespole

wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych

dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie

otwartości, profesjonalizmu

mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Oferujemy:

stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym

możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji;

ciekawą i pełną wyzwań pracę

pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS,

Serdecznie zapraszamy do aplikacji poprzez formularz!

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie drmax.pl/rodo-rekrutacja/

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Małgorzata

Na OLX od sierpień 2019

xxx xxx xxx

ID: 680344590