1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Wielkopolskie
  6. Farmacja - Poznań
  7. Farmacja - Stare Miasto

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 14 czerwca 2021

Magister Farmacji - Poznań

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujemy MAGISTRA FARMACJI na etat lub na dodatkowe godziny do apteki sieci Dr. Max w miejscowości Poznań

Obowiązki:

  • Obsługa pacjentów na najwyższym poziomie
  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • zamawianie towaru
  • monitorowanie stanów w magazynie aptecznym
  • przestrzeganie standardów sieci Dr. Max

Oczekujemy:

  • Wykształcenia farmaceutycznego
  • 5 lat doświadczenia (wymóg konieczny)
  • umiejętności pracy w zespole
  • uprzejmości, komunikatywności I łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • zaangażowania w pracę
  • otwartości, profesjonalizmu
  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Czekają na Ciebie:

  • Stabilna praca w sieci będącej liderem branży
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym
  • realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • prywatna opieka lekarska – LuxMed, karta Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia zawodowe i personalne
  • dodatki świąteczne oraz do urlopu
  • inicjatywy wspierające ekologii
  • możliwość relokacji(dodatek mieszkaniowy) lub rekompensata kosztów dojazdów

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz.

Małgorzata

Na OLX od sierpień 2019

xxx xxx xxx

ID: 679758015