1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Wielkopolskie
  6. Farmacja - Pobiedziska
Dodane 17 czerwca 2021

Magister Farmacji - Pobiedziska

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Pobiedziska, Wielkopolskie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujemy Magistra Farmacji na cały etat w miejscowości Pobiedziska.

Zakres obowiązków:

*sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

* prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept,

* zamawianie, prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem,

* monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym,

* przestrzeganie standardów firmy Dr. Max.

Oczekujemy:

* wykształcenia farmaceutycznego,

* umiejętności pracy w zespole,

* wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych,

* dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie,

* otwartości, profesjonalizmu,

* mile widziana znajomość programu KAMSOFT.

Oferujemy:

* stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

* atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym,

* możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji,

* ciekawą i pełną wyzwań pracę,

* pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS,

*dodatek za dojazd.

Serdecznie zapraszamy do aplikacji poprzez formularz!

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie drmax.pl/rodo-rekrutacja/

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Małgorzata

Na OLX od sierpień 2019

xxx xxx xxx

ID: 680345169