1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Małopolskie
  6. Farmacja - Nowy Sącz
Dodane 28 lipca 2021

Magister Farmacji Nowy Sącz

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Nowy Sącz, Małopolskie

Opis

Obowiązki:

  • Obsługa pacjentów na najwyższym poziomie
  • Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych
  • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • Zamawianie towaru
  • Monitorowanie stanów w magazynie aptecznym
  • Przestrzeganie standardów sieci Dr.Max

Oczekujemy:

  • Wykształcenia farmaceutycznego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Uprzejmości, komunikatywności łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Zaangażowania w pracę
  • Otwartości, profesjonalizmu
  • Mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Czekają na Ciebie:

  • Stabilna praca w sieci aptecznej będącej liderem branży
  • Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym
  • Realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Liczne benefity

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 676923557