Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Mazowieckie
  6. Farmacja - Warszawa
  7. Farmacja - Mokotów
Dodane 17 listopada 2021

Apteka zatrudni magistra farmacji (M/K) na pełen lub część etatu

  • 4 200 - 6 200 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Lekoteka to zespół profesjonalistów - farmaceutów z pasją, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Nasi farmaceuci są otwarci na Pacjenta i wykazują troskę o jego zdrowie. Jako pracodawca stawiamy na indywidualne podejście do każdego pracownika, budowanie w zespole przyjaznej atmosfery opartej na zaufaniu. Naszym pracownikom oferujemy możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.

Obecnie poszukujemy magistrów farmacji zainteresowanych pracą w aptekach ogólnodostępnych zlokalizowanych:

  • Bielany (ul. Kasprowicza)
  • Ochota (ul. Grójecka)
  • Mokotów (al. Niepodległości)

Opis stanowiska:

  • profesjonalna i rzetelna obsługa Pacjentów w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC,
  • retaksacja recept,
  • kontrola leków wycofanych,
  • wstrzymanych lub przywróconych do obrotu,
  • skrupulatny nadzór nad stanem zaopatrzenia apteki,
  • praca zgodna z kodeksem etyki zawodowej oraz dobrymi praktykami zawodu,
  • praca zgodna z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Wymagania:

  • wykształcenie farmaceutyczne oraz czynne prawo wykonywania zawodu – warunek konieczny,
  • znajomość obsługi programu Kamsoft,
  • wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi Pacjenta,
  • praktyczna wiedza na temat aktualnych regulacji prawnych,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • mile widziana znajomość języków obcych i ukończone dodatkowe kursy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat lub elastyczne formy zatrudnienia – na godziny, pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,
  • realną możliwość awansu na stanowisko kierownika apteki,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zdobywania wiedzy i umiejętności.

Apteki czynne pn-pt 8:00-21:00, sb 8:00-19:00, nd 9:00-18:00 Bardzo dogodna lokalizacje, blisko przystanków tramwajowych, autobusowych i metra.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

ID: 707314569

Izabela

Na OLX od luty 2017

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?