Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kłudno Nowe
Judyta
Dodane 29 lutego 2024

Zaopatrzeniowiec (Stolarnia)

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kłudno Nowe

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Praca - Zaopatrzenie

Miejsce pracy: Kłudno Nowe (pow. grodziski)

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli oraz aranżacji meblowych.

Realizujemy indywidualne, niepowtarzalne projekty w kraju oraz za granicą.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zaopatrzeniowiec

Zakres Obowiązków:

·         Przyjmowanie i weryfikacja dostaw.

·         Zakupy do bieżących zleceń.

·         Przyjmowanie oraz kompletowanie zamówień

·         Współpraca z działem technologicznym oraz stolarnią.

Wymagania:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku.

·         Obsługa wózka widłowego

·         Mile widziana znajomość konstrukcji meblowych

·         Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

·         Terminowość.

·         Dyspozycyjność.

·         prawo jazdy Kat. B.

Oferujemy:

·         Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

·         Możliwość zdobywania doświadczenia w pracy przy ciekawych projektach.

·         Życzliwy i zmotywowany zespół współpracowników,

·         Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Lokalizacja

Kłudno Nowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kłudno Nowe
ID: 674566058

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?