Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Dolnośląskie
  6. Magazynier - Osła
Dodane 19 października 2021

Magazynier z uprawnieniami UDT

  • 3 600 - 4 140 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Osła, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

FIEGE TO PRACODAWCA DLA MNIE

Dzięki naszej pasji do tworzenia wartości dla naszych klientów, staliśmy się jednym ze światowych dostawców usług oferujących pełną obsługę logistyczną. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. W naszej rodzinnej firmie posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

FIEGE OFERUJE MI:

  • możliwość zdobycia doświadczenia magazynowego w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym,
  • frajdę z używania świetnego sprzętu nowej generacji (flota wózków widłowych, elektroniczne systemy magazynowe),
  • pracę w systemie 8-godzinnym,
  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę,
  • przejrzysty system wynagradzania i premiowania (wynagrodzenie zasadnicze od 3600 zł brutto + 540 zł brutto przeciętnej premii miesięcznej),
  • gwarantujemy minimum 1 podwyżkę w roku!
  • kompleksowe wdrożenie w nowe obowiązki przez wykwalifikowanego opiekuna,
  • możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w różnych obszarach logistycznych,
  • miejsce pracy, gdzie relacje i dobra atmosfera są priorytetem!

MAGAZYNIER

W Osłej zarządzamy magazynem, administracją procesów logistycznych oraz udzielamy wsparcia logistycznego naszemu Klientowi - sieci holenderskich sklepów niespożywczych.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie w naszej jednostce w Osłej.

ZADANIA:

  • będziesz odpowiadać za przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz   ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe,
  • nauczysz się właściwe rozmieszczać towar na powierzchni magazynu,
  • zadbasz o ład i porządek na stanowisku pracy,
  • poznasz proste czynności administracyjne związane z gospodarką magazynową,
  • będziesz informować przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

PROFIL:

  • uprawnienia UDT I lub II WJO
  • skrupulatność i rzetelność w realizacji zadań,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, nastawienie na cel,
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie - znajomość zasad funkcjonowania magazynu i systemów magazynowych,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym w godzinach między 5-24

Zainteresowana? Zainteresowany?

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Fiege Sp. o.o.

Dział ds. Personalnych

Sylwia Michnowicz

695 251 869

Osła 1JB

59-706 Gromadka

(LSSE o. Krzywa)

Poznaj nas bliżej! Odwiedzaj nas:

www.fiege.pl

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fiege Sp. z o. o. z siedzibą

w Warszawie, ul. Bakalarska 15 B lok. 5, 02-212 Warszawa;

2. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu kompleksowej obsługi związanej z zatrudnieniem, w tym m.in.: organizacją i rozliczaniem podróży służbowych, płacami, świadczeniami socjalnymi, prowadzeniem teczki akt osobowych, szkoleniami, itp., a podstawą prawną przetwarzania Pana/Pani danych jest fakt zawarcia umowy o pracę lub innej umowy cywilno-prawnej oraz przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy, oraz akty wykonawcze do tej ustawy;

3. Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy Fiege, tj. Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15 B lok. 5, 02-212 Warszawa, Fiege Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15 B lok. 5, 02-212 Warszawa, Fiege E-Com North Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15 B lok. 5, 02-212 Warszawa, jak również do klientów Fiege Sp. z o.o., w związku

z realizacją umów na rzecz tych klientów;

4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich;

5. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane maksymalnie do 50 lat od momentu ustania zatrudnienia – okres ten wynika z art. 125a ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz z art. 51u ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.

6. Posiada Pan/Pani prawo żądania od Fiege Sp. z o. o. dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;

7. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest to istotny warunek wynikający z przepisów Kodeksu Pracy jak i umowy o pracę, to też brak ich podania uniemożliwia nawiązanie i późniejszą obsługę spraw związanych z zatrudnieniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 633328995