Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Rzeszów
Elżbieta
Dodane 11 lipca 2024

Magazynier z uprawnieniami UDT (30 km od Rzeszowa w stronę Łańcuta)

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Dołącz do dynamicznego zespołu,  jako magazynier z uprawnieniami UDT i zarabiaj nawet 6244 zł brutto! Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa wózków widłowych zgodnie z uprawnieniami UDT
  • Przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów
  • Dbanie o porządek i organizację w magazynie
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia UDT
  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w dwa weekendy w miesiącu
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 29 do 33 zł brutto za godzinę
  • premia miesięczna do 700 zł brutto
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV i zmień swoja pracę na lepszą!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 926214461