Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kajetanów
Dodane 17 sierpnia 2022

Magazynier w dziale zaopatrzenia

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kajetanów, Świętokrzyskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc

Obowiązki:

·        Wydawanie/Pakowanie materiałów do produkcji.

·        Prowadzenie dokumentów magazynowych.

·        Przyjmowanie dostaw.

·        Rozliczanie materiałów.

·        Obsługa skanera kodów kreskowych.

·        Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

·        Znajomość obsługi komputera.

·        Samodzielność i zaangażowanie.

·        Umiejętność pracy w zespole.

·        Zdolności organizacyjne i komunikacyjne.

·        Znajomość gospodarki magazynowej i obsługi kodów kreskowych.

·        Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz podstawy znajomości

branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:

·        Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·        Stabilność zatrudnienia.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę.

CV z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

- Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm).

ID: 758845247
User avatar

KH-KIPPER Sp. z o.o.

Member Since wrzesień 2017
Ostatnio online dziś o 10:32

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?