2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sosnowiec
Dodane 21 kwietnia 2024

Magazynier - konkurencyjny system premiowy

Wynagrodzenie

4 250 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Lokalizacja: SOSNOWIEC ul. Logistyczna

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera dystrybucji części motoryzacyjnych.

  • atrakcyjne wynagrodzenie OD 4250ZŁ BRUTTO

  • atrakcyjny system premiowania wydajności do 2000 zł

  • preferencyjny pakiet ubezpieczenia na życie

  • swobodny dojazd komunikacją miejską do pracy linią 160, jak również przewozem pracowniczym.

  • kartę Ok System (karnety sportowe)

  • bony na święta dla pracowników

  • paczki świąteczne dla dzieci

  • możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zakres obowiązków:

  • Pracę w jednym z obszarów: przyjęcie towaru, kompletacja i wysyłka towaru,

  • Przyjmowanie, kompletację i przygotowanie towaru do wysyłki przy użyciu terminala/skanera

  • Bieżącą weryfikacje i kontrolę stanów magazynowych

  • Inwentaryzację artykułów i wyjaśnianie niezgodności

  • Utrzymanie porządku i czystości w magazynie

  • Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa BHP

Oczekujemy:

  • Punktualności,

  • Dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany (6-14. 14-22, 22-6),

  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • 1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

  • 2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 691146408