Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Szprotawa
Dodane 04 lipca 2022

Magazynier Szprotawa

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Szprotawa, Lubuskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Napena Sp. z o.o. jest dynamicznie działającą firmą, która docenia umiejętności i poświęcenie swoich pracowników, umożliwiając im rozwój osobisty i zawodowy. Firma zatrudnia blisko 100 osób, oferując pracę w miłej atmosferze  i stwarzając możliwość ustawicznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

Praca od zaraz!

Zakres obowiązków:

  - przyjęcia oraz wydania towarów handlowych

  - prowadzenie dokumentacji magazynowej

  - odpowiedzialność za właściwe rozmieszczenie i przechowywanie towarów

  - nadzór nad jakością przechowywanych towarów handlowych

  - dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz o bezpieczeństwo powierzonego towaru

  - odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji

  - odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie oraz wymianę sprzętu i wyposażenia

     magazynu

Wymagania:

  - wykształcenie minimum zawodowe

  - zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  - rzetelność i punktualność

  - dyspozycyjność

  - umiejętność pracy w zespole

  - motywacja do działania

  - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  - atrakcyjne wynagrodzenie

  - niezbędne narzędzia do pracy

  - pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w danych osobowych przez firmę Napena Sp. z o.o. z siedzibą w Szamotułach 64-500 przy ul. Świdlińskiej 1 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) i e) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID: 732706378

Karolina

Member Since marzec 2017
Ostatnio online w dniu 23 czerwca 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?