2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Kraśnik
Dodane 19 marca 2024

Magazynier - operator wózka widłowego Suret Sp. z o.o. - Kraśnik

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

SURET Sp. z o.o.

Jesteśmy ekspertami od relokacji i logistyki przemysłowej. Zaczynaliśmy w 1992 roku, kiedy polski rynek dopiero się rodził. Rozwijaliśmy się wraz z nim, konsekwentnie przez lata budując swoją pozycję. Inwestycje w nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania i coraz większe doświadczenie, przyniosły nam kapitał know-how, którym teraz dzielimy się z naszymi Partnerami. Dzisiaj jesteśmy liderami w zakresie relokacji i logistyki przemysłowej. Dziś my wyznaczamy standardy. Działamy w kilkunastu oddziałach na terenie Polski. Współpracujemy z naszymi Partnerami tak blisko, jak to możliwe. Tworzymy z nimi jeden organizm. Widzimy ich potrzeby i natychmiast reagujemy na pojawiające się wyzwania, stale doskonaląc stosowane rozwiązania.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Magazynier

Miejsce pracy:

ul. Fabryczna 6

23-204 Kraśnik

Nasze oczekiwania

  • Chęć do pracy

  • Sumienność i rzetelność

  • Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - przeszkolimy Cię

Twoje obowiązki

  • Przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów

  • Prawidłowe rozlokowanie towarów na magazynie - zgodnie z obowiązującymi zasadami

  • Przygotowywanie, wydawanie i załadunek towarów

  • Obsługa wózka widłowego

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Dbanie o powierzony sprzęt firmowy

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ oraz dyscypliny pracy

  • Załadunek i rozładunek na środki transportu

  • Transport wewnętrzny

  • Przemieszczanie półfabrykatów wewnątrz hali

  • Dbanie o powierzony sprzęt

Oferujemy Ci

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • 3-zmianowy system pracy

  • Premię

  • Świadczenia socjalne

Klauzula dotycząca danych osobowych

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest SURET Sp. z o.o. 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Kontakt z inspektorem ochrony danych możliwy jest pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej pod adresem: SURET Sp. z o.o., 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12.

Podstawą przetwarzania przez SURET Sp. z o.o. Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w zw. z art. art. 221 Kodeksu Pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) polega na zabezpieczeniu SURET Sp. z o. o. przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z art. 123 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie przez SURET Sp. z o.o. danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym celu jest Pani/Pana zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie przez SURET Sp. z o.o. Pani/Pana dodatkowych danych osobowych, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. wizerunek, zainteresowania), podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym celu jest Pani/Pana zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Jeżeli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, o których mowa powyżej, prosimy nie umieszczać ich w swoich dokumentach. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

SURET Sp. z o.o. będzie przekazywać Pani/Pana dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu firmy SURET Sp. z o.o. i na jej rzecz. Ponadto, SURET Sp. z o.o. będzie udostępniać Pani/Pana dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa.

Pani/Pana dane nie będą przekazywane do podmiotów zlokalizowanych w państwach trzecich.

SURET Sp. z o.o. będzie przetwarzać Pani/ Pana dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem rekrutacji do zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym biorą Państwo udział i dla celów archiwizacyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie przez SURET Sp. z o.o. Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, dane będę przetwarzane do czasu odwołania zgody.

Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu; sprostowania swoich nieprawidłowych danych; żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO; żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO; przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany; niesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych pod adresem: Urząd Ochrony Danych Osobowych. ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 757563660