2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Bałuty
Patrycja
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier Stryków / praca wt-sob 02.30-10.30

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

UPS Polska zatrudni do pracy na stanowisku: MAGAZYNIER.

Miejsce pracy: Stryków k.Łodzi

Wymiar etatu: 7/8

Praca od wtorku do soboty w godzinach 02:30( wtorek) - 10.30 ( sobota)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę 3 miesiące próbny okres, 1 rok i kolejna na czas nieokreslony

  • Bezpłatny transport w obie strony, który jedzie z Łodzi, przez Zgierz do Dobrej

  • Pracę w międzynarodowej, stabilnej finansowo firmie, w której zatrudnienie ciągle wzrasta,

  • Program rekomendacji pracowników (nawet 1000 zł jednorazowo do wypłaty),

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych m.in opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie na życie Generali, karta multisport, bilety do kina

Zadania:

  • sort paczek

  • Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów

  • Rozładunek samochodów

  • Skanowanie przesyłek

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na wskazany numer w godzinach 10:00-18.00 (pn.-pt.) lub wysłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie z dopiskiem klauzuli:

,,Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania''

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 695999254