1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Opolskie
  5. Magazynier - Opole
Dodane Dzisiaj o 8:36 AM

Magazynier - Selt

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Opole, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Selt Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

OPIS STANOWISKA:

  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Przygotowywanie zamówień według zleceń
  • Obsługa systemu magazynowego
  • Ścisła współpraca z Działem Zaopatrzenia, Sprzedaży i kierownictwem produkcji
  • Dbałość o prawidłowe składowanie towaru
  • Utrzymywanie porządku na magazynie i przyległym mu terenie
  • Przestrzeganie zasad BHP

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Dyspozycyjność
  • Dokładność, sumienność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Dbanie o powierzony sprzęt firmowy
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

Doświadczenie w obsłudze skanerów i systemów magazynowych oraz umiejętność obsługi wózków bocznych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Pakiet medyczny
  • Pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza OLX.

Warunkiem przystąpienia do procesu rekrutacyjnego jest umieszczenie w aplikacji klauzuli

zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

Wzór zgody wraz z klauzulą informacyjną, proszę pobrać ze strony: http://www.selt.com/images/pliki/11448klauzula_zgody_selt_sp_zoo.pdf

ID: 641659893Zgłoś
User avatar

Magdalena

Ostatnio online dziś o 10:09 AM