2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator maszyn-magazynier

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ELSTEEL - Producent obudów elektrycznych

wykonanych ze stali nierdzewnej i blachy czarnej malowanej proszkowo

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Operator maszyn-Magazynier

Wymagania:

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera/operatora maszyn

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

·  Przygotowywanie gotowych produktów do wysyłki

·  Przygotowywanie burt

·  Przygotowywanie burt/skrzyń, w których wysyłany jest towar

·  Obsługa systemu magazynowego

·  Dbałość o prawidłowe składowanie towaru

·  Utrzymywanie porządku na magazynie i przyległym mu terenie

·  Przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

Oferujemy:

·         mowa o pracę na okres próbny 3 mies., następnie umowa na czas określony na 1 rok, po umowie rocznej podpisujemy umowę na czas nieokreślony.

·         Praca na dwie zmiany.

·         Pracę w stabilnym zespolę, gdzie średni staż wynosi powyżej 5 lat.

·         Możliwość zaplanowania urlopów i wakacji za pomocą Planów Urlopowych.

·         Ubezpieczenia grupowe z firmy PZU.

·         Wypłaty i świadczenia z Funduszu Socjalnego - bonusy na święta,

paczki dla dzieci pracowników, dofinansowanie urlopu.

·         Program rekomendacji pracowników (premia 1000 zł).

·         Konkursy z nagrodami dla dzieci pracowników.

·         Miód z firmowej pasieki.

·         Darmowy parking dla pracowników przy zakładzie.

·         Zniżka na produkty firmy dla pracowników.

·         Firmowa drużyna piłki nożnej.

·         Rozbudowany system premiowy: premia za efektywność, premia regulaminowa, premia frekwencyjna, premia trenerska.

·         Bank premiowy - wirtualne konto, na którym kumuluje się roczna premia pracownika.

Klauzula Zgody

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Elsteel – Poland Sp. z o.o., 45-805 Opole ul. Północna 28

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych pod adresem: iod.elsteel grupaformat.pl

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane przez okres danej rekrutacji (chyba że wyraził/a Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych także przy przyszłych procesach rekrutacyjnych).

4) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, państwom trzecim, ani organizacjom międzynarodowym.

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Nie podanie danych skutkuje brakiem możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacji.

8) Pani/Pana dane nie podlegają profilowaniu, ani zautomatyzowanemu systemowi podejmowania decyzji.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 679728208