1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Mazowieckie
  6. Magazynier - Warszawa
  7. Magazynier - Bemowo
Dodane 30 kwietnia 2021

Magazynier Praca praca od zaraz

  • 19 - 23 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Szukamy osób do pracy w magazynie farmaceutycznym.

Zatrudniamy kobiety i mężczyzn, nie wymagamy doświadczenia wszystkiego uczymy na miejscu.

Obowiązki:

  •  kompletowanie zamówień do pojemników lub na palety.
  • kontrola jakości

.Wymagania:

  • ukończone 18 lat
  • dyspozycyjność ( praca w stystemie trzy zmianowym: 6-14; 10-18, 14-22; 22-6 )
  • chęci do pracy

Oferta :

  • stawka godzinowa 19 zł brutto plus dodatek za godziny nocne
  • umowa zlecenie na 3 miesiacy poźniej mozliwość przejscia na umowę o pracę
  • pakiet benefitów i ubezpieczeń przy umowie o prace
  • stała pewna praca

Obecnie rekrutacja odbywa się zdalnie, praca jest od zaraz

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy zachęcamy do złożenia aplikacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie mkinterim

Natalia

Na OLX od czerwiec 2018

xxx xxx xxx

ID: 575273480Zgłoś