1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Kujawsko-pomorskie
  5. Magazynier - Toruń
Dodane November 20, 2020

Magazynier Pakowanie paczek w sklepie internetowym

  • 2 600 - 2 800 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Sklep internetowy Elazienki.pl poszukuje pracownika magazynowego do przygotowywania przesyłek dla klientów.

Magazynier/pakowacz - pakowanie paczek w sklepie internetowym

Zadania i czynności wykonywane na stanowisku:

Główne:

  • Przygotowywanie przesyłek dla klientów oraz przekazywanie ich firmom wysyłkowym
  • Rozkładnie towaru w magazynie
  • Przygotowywanie opakowań do pakowania

Dodatkowe:

  • Segregacja zamówień zgodnie z programami wysyłkowymi
  • Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem klienta
  • Przekazywanie przygotowanych paczek firmom wysyłkowym
  • Kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym
  • Rozładunek, załadunek, rozkładanie towarów
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności obsługi komputera
  • Dokładności, systematyczności
  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Energii i chęci do pracy
  • Dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Miłą atmosferę
  • Dobre warunki pracy
  • Stałe wynagrodzenie, z premiami
  • Realne możliwości rozwoju oraz awansu
  • Pakiet sportowy OK system

CV proszę wysyłać za pośrednictwem portalu OLX

ID: 641631844Zgłoś

Maciej

Ostatnio online w dniu November 27, 2020

xxx xxx xxx