1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Pomorskie
  5. Magazynier - Pruszcz Gdański
Dodane January 20, 2021

Magazynier / pakowacz - pakowanie paczek w sklepie internetowym

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Pruszcz Gdański, Pomorskie

  • Specjalne wymagania: Status studenta

Opis

Magazynier, pakowacz

w sklepie internetowym

P.H.U INFO-TECH, działa na polskim rynku e-commerce od ponad 10 lat. Nasze produkty i sklepy internetowe cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród klientów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: pakowacz/ magazynier.

Miejsce pracy: ul. Batalionów Chłopskich 14/2 , Pruszcz Gdański 83-000

Zadania i czynności wykonywane na stanowisku:

  • przygotowanie i pakowanie przesyłek dla klientów,
  • przygotowanie opakowań i wypełniacza do pakowania,
  • dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • rozkładanie towarów na magazynie,
  • utrzymanie porządku na regałach magazynowych i w ich otoczeniu,
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie,

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności obsługi komputera w stopniu min. podstawowym,
  • dokładności i systematyczności,
  • status ucznia/studenta – mile widziany.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 17-20 zł/h,
  • umowa zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę,
  • praca na pełny lub niepełny etat (harmonogram do uzgodnienia),
  • pracę w systemie dwuzmianowym,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

ID: 651707203Zgłoś

Krzysztof

Ostatnio online w dniu January 20, 2021

xxx xxx xxx