Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Operator wózka widłowego
  5. Operator wózka widłowego - Wielkopolskie
  6. Operator wózka widłowego - Szamotuły
Dodane 23 listopada 2021

Magazynier -Pakowacz - Szamotuły

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Szamotuły, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

STER jest czołowym w Europie producentem siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach, tramwajach i pociągach. Naszymi partnerami handlowymi są m. in.: Solaris, Volvo, MAN, Scania, IVECO, PESA.

Aktualnie szukamy pracownika na stanowisko:

Magazynier - Pakowacz

Opis stanowiska :

  • kompletowanie detali do wysyłki zgodnie z listą;
  • pakowanie foteli zgodnie z wytycznymi;
  • zabezpieczanie materiałów przed zniszczeniem do wysyłki;
  • transport zapakowanych wyrobów w wyznaczone miejsce;
  • właściwe oznaczenie opakowań;
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej;
  • uczestnictwo w inwentaryzacjach.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie, obowiązkowość, dokładność, uczciwość;
  • umiejętności szybkiego uczenia się;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • motywacja do pracy;
  • umiejętność obsługi komputera
  • ważne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

- umowę o pracę;

- stabilne zatrudnienie;

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej;

- perspektywę wieloletniej współpracy;

- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Miejsce pracy: Szamotuły

Praca na 1 zmianę (6:00 - 14:00)

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2015 poz. 2135 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)" lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2015 poz. 2135 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

ID: 615425692
User avatar

Ster Sp. z o.o.

Na OLX od lipiec 2018

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?