Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Świętochłowice
Dodane 05 lutego 2024

Magazynier, operator suwnicy - Świętochłowice lub Gliwice

Lokalizacja

Świętochłowice

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Grupa Delta Trans – operator logistyczny z 35-letnim doświadczeniem w branży TSL,

poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier, operator wózka widłowego oraz suwnicy

Miejsce pracy: Świętochłowice lub Gliwice

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek towarów

  • kompletowanie zamówień

  • dbanie o jakość, terminowość realizacji zleceń

  • transport towarów

  • obsługa skanera

Profil kandydata:

  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0”

  • doświadczenie w obsłudze suwnic o udźwigu od 10t do 30t oraz suwnic w układzie tandem

  • doświadczenie w manipulowaniu materiałami o dużych gabarytach

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

  • gotowość do pracy zmianowej

  • dbałość o powierzone mienie

Mile widziane: prawo jazdy kat. B, uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

Co oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • dofinansowanie w programie sportowym do karty Multisport

  • opcja ubezpieczenia grupowego

  • parking dla pracowników

 Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV zawierającego klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Delta Trans Transporte Sp.z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w tym dokumencie do celów przyszłej rekrutacji. Moje dane będą przechowywane maksymalnie 3 lata lub do czasu wyrażenia przeze mnie żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 811905096

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?