2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane 16 kwietnia 2024

Magazynier Operator wózka widłowego - Albea Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Albea Group jest jednym z wiodących na świecie producentów opakowań zapewniających szeroki zakres rozwiązań dla producentów opakowań do makijażu, perfum, pielęgnacji skóry i higieny ust, pompek do aerozoli oraz sztywnych opakowań plastikowych.

W naszych zakładach produkcyjnych Albea w Łodzi wytwarzamy tuby i elementy plastikowe dla czołowych firm z sektora FMCG.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier – Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: ŁÓDŹ – ul. Manewrowa lub

                            ŁÓDŹ – ul. Tymienieckiego.

Opis stanowiska:

·       Rozładunek i załadunek samochodów

·       Przyjmowanie dostaw surowców do magazynu

·       Wydawanie surowców na produkcję zgodnie z zapotrzebowaniem

·       Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym

·       Inwentaryzacja ciągła materiałów znajdujących się w magazynie

·       Współpraca z Wydziałem Produkcji i Kontrolą Jakości

·       Przygotowywanie towaru do wysyłki

·       Praca ze skanerami

Wymagania:

·       Wykształcenie minimum zawodowe

·       Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

·       Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi – warunek konieczny

·       Znajomość procesu gospodarki magazynowej

·       Znajomość systemu SAP - mile widziana

·       Zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z Albea.

·       Ciekawą pracę w rozwijającym się zakładzie.

·       Możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego.

·       Pakiet benefitów pozapłacowych i system premiowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Albea Poland Sp. z o.o. do celów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r roku (Dz.U.Nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 687636946