1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Lubelskie
  6. Magazynier - Strzakły
Dodane 15 września 2021

Magazynier / mroźnia

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Strzakły, Lubelskie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Opis

Zakład Mięsny Karol, to silna marka obecna na rynku branży mięsnej od ponad 20 lat. Firma zajmuje się obróbką mięsa drobiowego i wieprzowego, ale przede wszystkim tworzy wspaniałe w smaku i jakości wędliny. Siedziba znajduje się w miejscowości Strzakły w województwie Lubelskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  •       Prawidłowe przyjmowanie, składowanie i wydawanie towaru,
  •       Załadunek towaru na samochody,
  •       Dbanie o porządek na magazynie i na terenie przyległym,
  •       Prowadzenie ewidencji magazynowej, przestrzeganie procedur i standardów,

Wymagania:

  •       Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  •       Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, doświadczenie minimum 2 lata,
  •       Punktualność i skrupulatność,
  •       Dobra organizacja pracy,
  •       Umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy:

  •      Praca jedno zmianowa,
  •     Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  •      Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  •      Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych,
  •      Darmowa stołówka,
  •      Paczki świąteczne,
  •      Imprezy firmowe,
  •      Nagrody jubileuszowe dla pracowników o długim stażu,
  •      Możliwość zdobycia doświadczenia w intensywnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku oraz 100% polskim rodzinnym kapitale,
  •       Pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV.

ID: 698497479
User avatar

Zakład Mięsny Karol

Na OLX od styczeń 2013

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?