1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Łódzkie
  5. Magazynier - Piotrków Trybunalski

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane January 18, 2021

Magazynier-monter

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Piotrków Trybunalski, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zakres Obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • Rozlokowanie towaru na regałach
  • Kompletowanie, pakowanie i wysyłka towarów
  • Prowadzenie dokumentacji i ewidencji magazynowej
  • Okresowa i bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • Wprowadzanie danych do aplikacji systemowych
  • Montaż wyrobów według instrukcji lub rysunku technicznego
  • Utrzymanie porządku według standardów firmy oraz przepisów BHP

Profil idealnego kandydata:

  • Doświadczenie na stanowisku magazynier min. 1 rok
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

•       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•       Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

•       Niezbędne narzędzia pracy

•       System premiowania

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz z zamieszczeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

ID: 651167559Zgłoś