1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Kujawsko-pomorskie
  5. Magazynier - Łasin
Dodane January 11, 2021

Magazynier Łasin

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łasin, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jeśli masz w sobie pasję i odważnie podejmujesz nowe wyzwania, dołącz do nas i obejmij stanowisko:

 Zadania na stanowisku:

- przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie towarów;

- właściwe rozmieszczenie przyjmowanych towarów;

- kontrola zgodności przygotowywanej wysyłki z zamówieniem;

- przygotowanie towaru do wysyłki;

- kontrola stanów magazynowych;

- załadunek i rozładunek samochodów dostawczych.

Oczekujemy, że posiadasz:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych;

- znajomość podstawowej obsługi komputera;

- doświadczenie w pracy w magazynie - mile widziane;

- motywacji do pracy;

- dokładności i zaangażowania w wykonywaną pracę;

- dobrego stanu zdrowia - sprawności fizycznej.

Oferujemy:

- stabilne miejsce pracy;

- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów pracy;

- szkolenia podnoszące kompetencje;

- niezbędne narzędzia pracy;

- przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole;

- wyjazdy i imprezy integracyjne;

- bony okazjonalne.

Za wszystkie aplikacje dziękujemy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proszę o zawarcie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

ID: 651170058Zgłoś

Jarka

Ostatnio online w dniu January 16, 2021