Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Bieńczyce
Dodane 15 listopada 2022

Magazynier - Kraków

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kraków, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

ATRIUM CENTRUM PLOTEROWE SP. Z O.O.

Jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem o mocnej, ugruntowanej pozycji na rynku, którą potwierdzają osiągane wyniki oraz wiele prestiżowych nagród. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur sprzedażowy

Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolska

Opis stanowiska:

  • załadunki i rozładunki materiałów
  • kompletowanie zamówień
  • prace magazynowe
  • udział w inwentaryzacji w firmie
  • dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość obsługi komputera
  • obsługa i uprawnienia na wózek widłowy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-umowę o pracę,

-ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole,

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Informacje o naszej firmie: www.atrium.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wyrażam  zgodę  na  przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych  do  realizacji  procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie  ochrony  osób  fizycznych  w związku  z  przetwarzaniem  danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu  takich  danych  oraz uchylenia  dyrektywy  95/46/WE(RODO).

ID: 779861011
User avatar

Member Since kwiecień 2015
Ostatnio online wczoraj o 14:04

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?