Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 21 września 2022

MAGAZYNIER- kompletacja zamówień ze skanerem, lekka, stała praca!

  • 22,50 - 27,50 zł/godz. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Pruszków, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Opis

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.

Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

Oferujemy stałą pracę u naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującej się obsługą logistyczną dla swoich partnerów. Firma MK INTERIM współpracuje z tym klientem od 4 lat. Nie jest to nowy projekt. W związku z większą sprzedażą usług, poszerzamy nasz skład.

oferowane stanowisko: MAGAZYNIER

miejsce pracy: MOSZNA PARCELA (teren MLP II-"pod kominem" )-5km od Brwinowa i Pruszkowa. Możliwy dojazd komunikacją miejską.

Obowiązki:

  • Kompletacja zamówień (za pomocą skanera, szeroki asortyment towaru)
  • Pakowanie towaru (pakowanie w kartony)
  • Pomocnicze prace magazynowe

Nasza oferta:

  • Umowa zlecenie (+ZUS, PPK)- możliwość przejścia na umowę o pracę

po 4 miesiącu pracy

  • Wynagrodzenie w formie stawki godzinowej: 22,50 zł/godzinę
  • Praca w systemie 1-zmianowym (8-17, 9h dziennie z 30minutową przerwą)
  • Stabilne zatrudnienie.

Jeżeli jesteś zainteresowany chętny spróbować to zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na OLX.

W ciągu 2-3 dni skontakujemy się z Tobą i zaprosimy na niezobowiązujące spotkanie na którydokładnie przedstawimy specyfikę pracy, warunki zatrudnienia i odpowiemy na każde pytanie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy zachęcamy do złożenia aplikacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie mkinterim.pl w zakładce RODO

Proszę o dodanie aplikacji CV w załączniku.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID: 708854482

MK INTERIM

Member Since czerwiec 2018
Ostatnio online dziś o 18:09

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?