1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Pomorskie
  5. Magazynier - Koleczkowo
Dodane 22 kwietnia 2021

Magazynier- Koleczkowo

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Koleczkowo, Pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

W związku z dużym rozwojem i zwiększeniem etatów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku magazyniera. Praca dotyczy asortymentu zoologicznego w sklepie internetowym

Miejsce pracy: Koleczkowo, ul. Obrońców Wybrzeża 2

NASZA OFERTA:

- gwarancja stabilnego zatrudnienia

- praca poniedziałek- piątek 07.00- 15.00

- możliwość rozwoju

- wynagrodzenie na poczatek 2300netto plus dodatki

- ciepłe posiłki dla pracowników w okresie zimowym

- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia

TWOJE ZADANIA:

- kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem Klienta

- przygotowywanie przesyłek do transportu

- utrzymanie bieżącego porządku w miejscu pracy

- inne prace magazynowe

SZUKAMY OSÓB:

- zaangażowanych w powierzone obowiązki

- dokładnych i sumiennych

-z dobrą organizacją pracy własnej

- mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez firmę Zoo Karina Karina Wojtyłko (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”.

User avatar

Dział Hr Beata

Na OLX od lipiec 2014

xxx xxx xxx

ID: 665302214Zgłoś