1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Śląskie
  5. Logistyka i zakupy - Knurów
Dodane 26 lipca 2021

Magazynier Knurów - 23 zł/h

  • 3 700 - 4 400 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Knurów, Śląskie

Opis

Firma AIB to prekursor nowych rozwiązań w dziedzinie budownictwa. Działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku skupiając się na produkcji innowacyjnych produktów wykończeniowych oraz wytłaczaniu i produkcji materiałów izolacyjnych.

Twoje zadania:

  • Kompletowanie oraz załadunek towarów zgodnie z zamówieniem klienta
  • Wydawanie i dostarczanie materiałów na produkcję
  • Przygotowanie i zabezpieczenie towarów do wysyłek
  • Prowadzenie ewidencji lokalizacji towarów na magazynie
  • Praca z dokumentacją magazynową
  • Bieżąca kontrola stanu magazynowego
  • Dbałość o porządek na magazynie

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na magazynie
  • Wiedza na temat dokumentów magazynowych wewnętrznych i zewnętrznych
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dokładność, skrupulatność
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania

Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
  • Doświadczenie w pracy na magazynie w firmie produkcyjnej

Pracując z nami zyskujesz:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Pracę na dwie zmiany (5:30-13:30 i 13:30-21:30)
  • Premie miesięczne i świąteczne
  • Paczki świąteczne
  • Pożyczki, zapomogi, dofinansowanie do wypoczynku
  • Nagrody za polecenie pracownika do pracy
  • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego 605 606 741 (poniedziałek-piątek w godz. 7:00-16:00).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 688118967