Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sosnowiec
Dodane 02 sierpnia 2022

Magazynier/ka - Operator/ka Wózka , praca od zaraz , Sosnowiec

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Sosnowiec, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

No Limit Logistyka – Kim jesteśmy? Co robimy? Od ponad 30 lat rozwijamy usługi logistyczne na terenie Europy w zakresie logistyki kontraktowej, magazynowania, dystrybucji oraz transportu w oparciu o nowoczesne technologie oraz doświadczenie i kompetencje naszych zespołów.

Magazynier/ka / Operator wózków (Magazyn Wysokiego Składowania)

Lokalizacja: Sosnowiec, ul. Inwestycyjna 15 - No Limit Sp. z o.o.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa +premia,
  • Dla osób bez uprawnień na wózki widłowe oferujemy darmowy kurs UDT (po okresie próbnym)- 100% kosztu ponosi pracodawca,
  • Przerwę 30 minutową- wliczaną w czas pracy,
  • Stały dostęp do wody oraz ciepłych napojów-kawa, herbata, gorąca czekolada itd.,
  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków (obiad już za złotówkę!), bezpłatne zajęcia językowe),
  • Posiadamy w firmie system poleceń pracowniczych-możliwość uzyskania dodatkowej gotówki za każde polecenie,
  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,
  • Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera i wózka (przy użyciu wózków widłowych i wózków specjalizowanych),
  • Właściwe rozmieszczenie przyjmowanych towarów w magazynie,
  • Przyjmowania i wydawanie towaru,
  • Sortowanie i pakowanie towaru.

Wymagania:

  • Gotowość do długoterminowej współpracy,
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)-jesteśmy elastyczni przy tworzeniu grafiku,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz ze skanerem.
  • Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi wydane przez UDT.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 738829633