Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Lubelskie
  6. Magazynier - Lublin
Dodane 18 stycznia 2022

Praca Magazynier Lublin - hurtownia

  • 19,70 - 20 zł/godz. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Lublin, Lubelskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Specjalne wymagania: Status studenta

Opis

Poszukujemy do naszego zespołu osób (mile widziani studenci i osoby uczące się) do prac magazynowych w hurtowni zajmującej się handlem łożyskami i uszczelnieniami technicznymi w Kraju i za granicą www.simmering.pl

Ważne: Nie jest to praca dorywcza, interesują nas osoby do długiej współpracy. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Preferujemy studentów - Wynagrodzenie studenta - 19,70zł/h

Podstawowe obowiązki na tym stanowisku to:

- przyjmowanie towaru do magazynu,

- układanie we właściwych lokalizacjach,

- kompletowanie towaru do wysyłki kurierskiej,

- dbanie o porządek

W zamian oferujemy:

- wynagrodzenie z premią za wyniki pracy,

- pracę pełną wyzwań,

- umowę o pracę.

Dlaczego prosimy o ocenę oferty?
ID: 710408176
User avatar

Marcin

Na OLX od luty 2013
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?