1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Żarów
Dodane 28 lipca 2021

Magazynier - Electrolux Żarów

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Żarów, Dolnośląskie

Opis

Firma Electrolux Poland z siedzibą w Żarowie, wiodący producent sprzętu AGD poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko :

MAGAZYNIER (PRACOWNIK MAGAZYNU)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie dokumentacji magazynowej;
  • dbanie o porządek i czystość w magazynie;
  • przestrzeganie instrukcji eksploatacji urządzeń, konserwowanie sprzętu, zgłaszanie awarii;
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • obsługa wózka paletowego;
  • paletyzacja towarów;
  • obsługa skanera ręcznego.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • motywacja do pracy, zaangażowanie i zdyscyplinowanie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym;

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • premię miesięczną za realizację założonych wyników produkcyjnych;
  • atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, dopłaty do wypoczynku, możliwość zakupu sprzętu AGD na preferencyjnych warunkach, pakiet medyczny, karty na usługi gastronomiczne i kulturalno-rozrywkowe;
  • bezpłatny transport z/i do pracy z ponad 30 miejscowości;
  • bezpieczne warunki pracy i miłą atmosferę.

Masz odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje, ale nie posiadasz doświadczenia?

Jesteś młodą i ambitną osobą?

Być może to właśnie Ciebie poszukujemy na to stanowisko!

Złóż swoje CV i przyjdź na rozmowę.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 689566192