1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kajetanów
Dodane 10 września 2021

Magazynier działu logistyki

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kajetanów, Świętokrzyskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Praca zmianowa

Opis

Miejsce pracy: Kajetanów

Opis stanowiska:

  • Kontrola stanu oraz prowadzenie ewidencji pojazdów przyjmowanych na magazyn.
  • Wykonywanie dokumentacji fotograficznej i papierowej potwierdzającej stan pojazdów.
  • Przekazywanie produktów do klientów.
  • Sprawdzanie zgodności produktu z zamówieniem.
  • Nadzór nad wysyłkami produktów z magazynu.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista,
  • Uczciwość, sumienność wykonywania powierzonych zadań,
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Mile widziana znajomość branży samochodowej oraz prawo jazdy.
  • Samodzielność, a także umiejętność organizacji czasu pracy

Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w branży motoryzacyjnej.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV.

Kontakt telefoniczny 516 075 947.

ID: 698884639
User avatar

KH-KIPPER Sp. z o.o.

Na OLX od wrzesień 2017

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?