Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Dolnośląskie
  6. Magazynier - Stanowice
Dodane 18 października 2021

Magazynier ds. konfekcjonowania (K/M)

  • 3 600 - 3 880 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Stanowice, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Praca w weekendy

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska

  • Praca zmianowa

Opis

Opis

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

W Stanowicach zarządzamy magazynem przy zakładzie przemysłowym naszego Klienta z branży spożywczej.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie.

ZADANIA:

  • będziesz dbać o terminowe przyjęcie/wydanie towaru do/z strefy co-packingu,
  • nauczysz się obsługi systemów magazynowych,
  •  będziesz sporządzać protokoły reklamacyjne zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • będziesz koordynować proces sporządzania raportów,
  • będziesz śledzić prawidłowy obieg dokumentacji,
  • będziesz czynnie uczestniczyć w procesie inwentaryzacji,
  • weźmiesz udział w budowaniu trwałych relacji z pracownikami, klientami i kontrahentami.

PROFIL:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel) oraz terminalu bezprzewodowego,
  • zmysł analityczny,
  • wysoki poziom samodzielności oraz asertywności,
  • doskonała organizacja pracy, wielozadaniowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność wywierania wpływu,
  • zdolności komunikacyjne,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym.

FIEGE OFERUJE MI:

  • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę na pełen etat,
  • stałe godziny pracy w ramach systemu zmianowego, przewidywalny grafik,
  • wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników,
  • okazję do zdobycia cennego doświadczenia z dziedziny logistyki w firmie o bogatym, międzynarodowych know-how,
  • miejsce pracy, gdzie relacje i dobra atmosfera są priorytetem,
  • dbałość o dobre standardy zarządzania - przełożeni, z którymi chce się współpracować!

FIEGE Logistics Sp. z o. o.

Magdalena Lewicka

Specjalista ds. Personalnych

ul. Jarzębinowa 37 A,

55-200 Stanowice

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 696769550