1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Kujawsko-pomorskie
  6. Magazynier - Bydgoszcz
Dodane 17 czerwca 2021

Magazynier Domitech Bydgoszcz, Park Przemysłowy

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis

Domitech to firma handlowa zajmująca się sprzedażą profesjonalnych elektronarzędzi i osprzętu oraz  narzędzi do ogrodu. Prowadzimy sklep internetowy i realizujemy wysyłki zamówień na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i otwarciem drugiego magazynu na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

MAGAZYNIER

(miejsce pracy: Bydgoszcz, Park Przemysłowy)

Zadania:

·       Przyjmowanie i wydawanie towaru  za pomocą skanera.

·       Rozmieszczanie towaru na regałach  półkowych i/lub paletowych

·       Pakowanie paczek i/lub palet.

Wymagania:

·       Dobra kondycja fizyczna

·       Rzetelność i dokładność

·       Szybkość i efektywność w działaniu

.      Praca w systemie  dwuzmianowym   Pon- Pt  w godz: 6-14 lub 10-18 sta ( tygodniami )

Mile widziane:

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku

·       Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

·       Umiejętność obsługi komputera

Warunki:

·       Umowa o pracę

·       Stabilność zatrudnienia

·       Dobra atmosfera

·       Premie za frekwencję oraz premie obrotowe za wynik ( miesięczne)

.      Praca w soboty dla chętnych godz 6-14 sta ( dodatkowe wynagrodzenie lub dzień wolny )

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Paweł

Na OLX od listopad 2014
ID: 651727276