1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Prądnik Czerwony

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 19 kwietnia 2021

Magazynier - Columbus Energy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Twoje zadania:

·        prowadzenie gospodarki magazynowej

·        przyjmowanie, wydawania oraz kompletowanie sprzętu

·        rozładunek dostaw

·        utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

·        dbanie o profesjonalny wizerunek firmy wśród klientów, pracowników oraz firm dostawczych

Nasze wymagania:

·        uprawnienia na wózek widłowy- mile widziane

·        odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

·        uczciwość oraz sumienność

·        kultura osobista, lojalność oraz pracowitość

·        czynne prawo jazdy kat. B

·        umiejętność pracy w zespole

·        znajomość gospodarki magazynowej oraz obiegu dokumentów

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

·        stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE

·        pracę od poniedziałku do piątku

·        możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

·        niezbędne narzędzia pracy

·        atmosferę pracy, której zazdrości nam każdy :)

Magdalena

Na OLX od styczeń 2015

xxx xxx xxx

ID: 668005309Zgłoś