Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Dębiec
Dodane 29 czerwca 2022

Magazynier / Centrum Usług Stolarskich VOX

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Grupa Kapitałowa VOX dostarcza na rynek kompleksową ofertę wykończenia wnętrz - meble, ściany, drzwi, podłogi, artykuły dekoracyjne.

Dołącz do naszego Centrum Usług Stolarskich i Sprzedaży Płyt, jako:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Poznań, ul. 28 czerwca 1956

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie, sprawdzanie oraz rozliczanie przyjmowanego i wydawanego towaru,
  • dbanie o odpowiednie magazynowanie przyjmowanego towaru,
  • sprawdzenie wydań towarów z magazynu oraz stanów magazynowych,
  • zabezpieczenie magazynowanego i przewożonego towaru przed zniszczeniem lub uszkodzeniem,
  • obsługa wózka widłowego,
  • utrzymanie czystości oraz porządku w magazynie

Co jest dla nas ważne:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  •  uprawnie do obsługi wózków widłowych (UDT)

Oferujemy:

  • pracę 1-zmianową poniedziałek-piątek,
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),
  • niezbędne narzędzia pracy

Administratorem danych jest Services VOX sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Czerwonaku (62-004) przy ul. Gdyńskiej 143, z którym można skontaktować się listownie pod wskazanym powyżej adresie lub elektronicznie na adres iod vox pl.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz uwzględnienia Państwa aplikacji w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez administratora, jeżeli wyraziliście na to zgodę. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

ID: 719924373
User avatar

Vox

Member Since marzec 2016
Ostatnio online w dniu 01 lipca 2022
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?