Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Śląskie
  6. Magazynier - Psary
Dodane 24 stycznia 2022

Magazynier Centrum Dystrybucji Stokrotka - Psary

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Psary, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

CIEBIE NA UWADZE MAMY!

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU STOKROTKI!

Stokrotka Sp. z o.o.–jesteśmy siecią handlową obecną na polskim rynku od ponad 25 lat. Mamy sieć ponad 700 sklepów spożywczych w całej Polsce oraz własną sieć logistyczną - nowoczesne Centra Dystrybucji oraz Magazyny Regionalne. Wypracowaliśmy pozycję jednego z liderów branży detalicznej i nadal dynamicznie się rozwijamy.

Twój zakres obowiązków:

  • Prace magazynowe związane z załadunkiem/rozładunkiem towaru
  • Przyjmowanie dostaw zewnętrznych według określonych procedur
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Obsługa wózków widłowych
  • Kompletacja towaru według ustalonych zasad
  • Utrzymywanie stanowiska pracy w czystości
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Inne prace wykonywane w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami

 Nasze wymagania:

  • Zaangażowanie, motywacja do pracy
  •  Sumienność i punktualność
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub prawo jazdy kat. B
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, dzięki któremu zarobisz więcej!
  • Stabilność zatrudnienia – a to w dzisiejszych czasach podstawa!
  •  Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Solidny zastrzyk gotówki na święta – karta prepaid na zakupy w sklepach Stokrotka do 800 zł rocznie
  • Bonus mikołajkowy dla dzieci do 50 zł
  • Bonus wakacyjny do 200 zł
  • Wyprawkę dla maleństwa
  • Super nagrody w konkursie „Prosty Pomysł-duże korzyści”
  • Szkolenia stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
  • Realną szansę rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego
  •  Możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków ubezpieczenia na życie

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą - aplikuj do nas!

Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje

Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych jest: Stokrotka Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin. Pełną informację odnośnie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdziecie Państwo na stronie kariera.stokrotka.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 684650109